Klamki i pochwyty drzwiowe

Dbamy, by nasze akcesoria dla stolarki otworowej zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Klamki i pochwyty drzwiowe

Klamki lub pochwyty to podstawowe elementy wyposażenia drzwi, które wpływają znacząco na podwyższenie wartości użytkowych, antywłamaniowych i estetycznych całego produktu. Niepozorne akcesorium odpowiedzialne jest za prawidłowe funkcjonowanie drzwi, a odpowiednio dobrana klamka lub pochwyt umożliwiają komfortowe użytkowanie stolarki drzwiowej przez bardzo długi czas. Szeroka gama produktów pozwala na wybranie klamek oraz pochwytów do drzwi odpowiadających na potrzeby użytkowników. Ich wyjątkowe walory estetyczne w znaczący sposób podkreślają charakter budynku. W zależności od potrzeb i wymaganej funkcjonalności, wybierać możemy spośród rozwiązań typu klamko-klamka, klamka-gałka lub klamko-pochwyt oraz spośród pochwytów mocowanych obustronnie.

Klamki drzwiowe

Klamka Hoppe London
Model klamki stanowiący standardowe wyposażenie drzwi PVC. Dostępne w wariantach jako klamko-gałka lub w kombinacji z szeroką gamą pochwytów.

Kolorystyka: Biały, brązowy, srebrny F1, Stare złoto F4.
Klamki GQ DG58 długi szyld
Model klamki stanowiący opcjonalne wyposażenie drzwi PVC. Dostępne w wariantach jako klamko-gałka lub w kombinacji z szeroką gamą pochwytów.

Kolorystyka: Biały, brązowy, srebrny F1, Stare złoto F4, Stal szlachetna
Pochwyt aluminiowy M2
Pochwyt aluminiowy M2 stanowi opcjonalne wyposażenie drzwi PVC. Dostępny w w wersji obustronnej lub jednostronnej w kombinacji z wybranym modelem klamki.

Kolorystyka: biały, brązowy; wymiary: wysokość 300mm, szerokość 170mm
Pochwyty nierdzewne GQ
Pochwyt ze stali nierdzewnej, o przekroju okrągłym i odsadzeniu 45 stopni, stanowi opcjonalne wyposażenie drzwi PVC. Dostępny w w wersji obustronnej lub jednostronnej w kombinacji z wybranym modelem klamki.

Dostępne długości: 600mm, 800mm, 1200mm, 1800mm.

Zaufane i solidne klamki drzwiowe

Stolarkę okienno-drzwiową tworzymy już od ponad 30 lat. Praktycznie od samego początku jedną z głównych gałęzi naszej firmy jest produkcja drzwi. Podczas produkcji stolarki drzwiowej dbamy, o jej każdy najmniejszy szczegóły. Pilnujemy, by nie pominąć żadnego elementu. Dlatego dbamy o szeroką gamę akcesoriów, w tym o różnorodne rozwiązania w zakresie klamek do drzwi.Drzwi to wizytówka każdego domu. Dlatego tak ważne jest, by były dopracowane w każdym, najmniejszym calu. Dbałość ta ma na celu zapewnienie użytkownikom drzwi komfortu i bezpieczeństwa. Ogromny wpływ na te wartości ma odpowiednio dobrana klamka drzwiowa. W znacznym stopniu wpływa ona na podwyższenie komfortu użytkowania, podniesienie parametrów antywłamaniowych, a także na estetykę drzwi

Oferowane przez nas klamki do drzwi wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W ten sposób możemy zapewnić wysoki komfort użytkowania drzwi przez wiele lat. Dbając o potrzeby każdego klienta, zapewniamy możliwość wyboru klamek spośród wielu wariantów wizualnych i użytkowych. Klientom oferujemy rozwiązania typu klamko-klamka, gałko-klamka oraz szeroką gamę pochwytów.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne