Twórz z nami firmę,
której można zaufać.

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć zespół, który pomoże nam stale się rozwijać i osiągać sukcesy. Zatrudniamy kompetentnych i zaangażowanych pracowników. Poszukujemy osób, które śmiało realizują wyznaczone cele i nie boją się podejmowania nowych wyzwań. Sprawdź, jak możesz do nas dołączyć i dlaczego warto to zrobić!

zobacz więcej

Ogłoszenia o pracę

Zatrudniamy ludzi pełnych pasji, którzy chcą z nami budować firmę, której można zaufać.
Specjalista ds. sprzedaży eksportowej na rynek: Holandia
pełny etat
Specjalista ds. sprzedaży eksportowej na rynki: Niemcy, Austria
pełny etat
Specjalista ds. sprzedaży instytucjonalnej
pełny etat
Specjalista ds. sprzedaży stolarki aluminiowej
Specjalista ds. sprzedaży drzwi stalowych
pełny etat
Serwisant stolarki PCV i ALU
pełny etat
Pracownik produkcyjny stolarki okiennej i drzwiowej
Pełny etat

Nasza misja

Naszym nadrzędnym celem jest pomoc w tworzeniu domu pełnego ciepła, bezpieczeństwa i radości. Jako firma rodzinna wiemy, jak ważna jest domowa, bezpieczna przestrzeń. Dlatego robimy wszystko, by nasi klienci mogli nam zaufać.

Nasza wizja

Dążymy do zostania firmą o najwyższym poziomie zadowolenia klientów w branży stolarki otworowej. Chcemy by nasze ceny, jakość produktów, design i obsługa klienta były wzorem na rynku. Robimy wszystko, by stać się firmą o najwyższym współczynniku poleceń.

Jakie wartości są dla nas najważniejsze?

Szefem wszystkich szefów jest nasz klient i to on jest w centrum naszej firmy. Ważne jest dla nas to, co ważne dla naszego klienta. To jest:

Zaufanie

Tworzymy rozwiązania, którym klienci mogą zaufać. Dążymy do tego, by utrzymać status firmy o najwyższym współczynniku poleceń. Jako producent systemów okienno-drzwiowych dokładamy wszelkich starań, by nie zawieść naszych klientów.

Solidność

Każdy produkt, który wychodzi z naszej fabryki, jest starannie zaprojektowany i wykonany z najlepszych materiałów. W ten sposób zapewniamy trwałość na lata. Dbamy również o solidną obsługę klienta.

Opieka

Proces inwestycji jest dla klienta stresujący i wysoce obciążający. Chcemy być wsparciem i solidnym partnerem, który służy radą, dostępnością i pomocą.

Estetyka

Dbamy, by nasze okna i drzwi były nie tylko funkcjonalne, ale również piękne. Tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że budownictwo staje się sztuką.

Kompleksowość

Dbając o Twoją wygodę i spokój, chcemy pomóc Ci w jak największym zakresie. Dlatego możemy pochwalić siękompleksową ofertą i usługami. Produkujemy okna, drzwi, rozwiązania tarasowe, ogrody zimowe, bramy garażowe, systemy osłonowe oraz wszelkie potrzebne akcesoria.
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne