Drzwi panelowe aluminiowe 

Robimy wszystko, by nasi klienci mogli być pewni, że nasze produkty zapewnią bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

1/3

BASIC

Wypełnienie wsadowe
Panel osadzony jest klasycznie jak w przypadku standardowego szklenia. Profil skrzydła pozostaje widoczny zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej.

2/3

CLASSIC

Wypełnienie jednostronnie zlicowane
Panel tworzy jednolita powierzchnie skrzydła drzwiowegood strony zewnetrznej. Od strony wewnetrznej osadzonyjest za pomoca listew, jak w przypadku standardowegoszklenia.

3/3

EXCLUSIVE

Wypełnienie dwustronnie zlicowane
Panel naklejony jest z obu stron skrzydładrzwiowego, tworzac idealna i eleganckapowierzchnie zarówno od strony zewnetrznej, jaki wewnetrznej drzwi.
Wiele czynników może wpłynąć na ostateczną cenę.
By otrzymać ofertę, skontaktuj się z nami.

Baza konstrukcyjna

Systemy Aluprof MB-86, Aluprof MB 104 Passive oraz Aliplast Star są bazą konstrukcyjną drzwi panelowych.
drzwi aluminiowe

Wybieraj spośród dziesiątek wzorów

Oprócz kolorów podstawowych i drewnopodobnych możesz skorzystać z pełnej palety barw RAL

Drzwi panelowe

Zastosowane filtry:
Tag
No items found.
Nie znaleziono produktów.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Zaufane i solidne drzwi panelowe z aluminium 

Stolarką aluminiową zajmujemy się od ponad 20 lat. Przez te lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Staliśmy się również liderem w branży okienno-drzwiowej. Od samego początku wagę przywiązujemy do tego, by nasze produkty były energooszczędne, trwałe i nowoczesne. W tym celu wykorzystujemy profile marek Aliplast i Aluprof. Wyjątkową zaletą panelowych drzwi, wykonanych z aluminium są ich wysokie parametry termiczne. Stosowana przez nas nowoczesna technologia i wysokiej jakości komponenty sprawiają, że ciepło jest zatrzymywane. W ten sposób obniżamy koszty ogrzewania domu, mieszkania czy powierzchni biurowej. Dosokała izolacyjność termiczna sprawia, że drzwi panelowe wykonane z profilii aluminiowych z powodzeniem mogą być stosowane w budownictwie pasywnym. 

Profile aluminiowe wykorzystywane do produkcji drzwi zewnętrznych są bardzo sztywne i wytrzymałe. Ta cecha umożliwia tworzenie rozwiązań, które są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale również zróżnicowane i zindywidualizowane.Aluminiowe drzwi panelowe to wyjątkowy, nowoczesny design. Profile dają ogromne możliwości personalizacji drzwi. Możliwe jest mocne dopasowania ich do potrzeb klienta. Ich wygląd i właściwości techniczne idealnie wpisują się w oczekiwania nowoczesnego budownictwa.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne