Systemy osłonowe

Systemy osłonowe

Dbamy, by nasze systemy osłonowe zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.Dbamy, by nasze systemy osłonowe zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Systemy osłonowe

Systemy osłonowe to wyjątkowe rozwiązania w stolarce okiennej, które cieszą się ogromną popularnością. Dzięki nim znacznie podnosi się komfort i funkcjonalność budynku. Z powodzeniem stosowane są w budownictwie mieszkalnym, jak i użytkowym. Odpowiednio dobrane systemy osłonowe zapewniają użytkownikom możliwość regulowania ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Jednocześnie chronią przed utratą ciepła i blokują hałas. Nasza szeroka oferta systemów osłonowych obejmuje rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, refleksole oraz pergole.

Rodzaje systemów

pergole
refleksole
żaluzje fasadowe
rolety zewnętrzne

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ

Zaufane i solidne systemy osłonowe 

Stolarką okienno-drzwiową zajmujemy się od ponad 35 lat. Ten czas pozwolił nam zdobyć ogromne doświadczenie i wypracować pozycję lidera w branży stolarki otworowej. Dzięki temu wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wśród szerokiej gamy asortymentu posiadamy systemy przeciwsłoneczne, takie jak: rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, refleksole oraz pergole. W ten sposób nasza oferta jest kompletna, a nasi klienci w jednym miejscu zaopatrują swój dom we wszystkie elementy stolarki otworowej. 

Współcześnie systemy osłonowe to bardzo ważny element budownictwa. Zarówno roleta zewnętrzna, jak żaluzja fasadowa lub refleksola zapewniają podwyższenie komfortu i funkcjonalności domu, mieszkania lub pomieszczeń użytkowych. Ich walory estetyczne nie pozostają bez znaczenia. Nowoczesny design systemów osłonowych podnosi wartość budynku i nadaje im wyjątkowego charakteru. 

Osłonowe systemy w stolarce okiennej to znakomite rozwiązanie, które pozwala na regulowanie ilości światła wpadającego do pomieszczenia. W zależności od wybranego systemu możliwe jest całkowite lub częściowe blokowanie promieni słonecznych. Rolety zewnętrzne pozwalają na pełne zaciemnienie. Natomiast w przypadku żaluzji fasadowych możliwa jest regulacja ilości światła za pomocą odpowiedniego ustawienia lameli. 

Zastosowanie odpowiednio dobranych systemów osłonowych pozwala na zwiększenie izolacji termicznej stolarki otworowej. Zarówno rolety zewnętrzne, jak i żaluzje fasadowe zmniejszają straty ciepła, jednocześnie regulując ilość ciepła dostarczanego przez promienie słoneczne. Ogromnym plusem wszystkich rozwiązań osłonowych są ich parametry izolacji akustycznej oraz właściwości antywłamaniowe.

Zarówno rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, refleksole i pergole to nowoczesne rozwiązania. Każdy z nich charakteryzuje się nowoczesnym designem i szeroką gamą kolorystyczną. Dzięki temu możliwa jest indywidualizacja systemów osłonowych i uzyskanie efektu odpowiadającemu potrzebom wizualnym. 

ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne