Klamki do systemów przesuwnych

Dbamy, by nasze akcesoria dla stolarki otworowej zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Klamki do systemów przesuwnych

Systemy przesuwne to rozwiązania, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zarówno inwestorzy indywidualni, jak i instytucjonalni z ogromną chęcią wykorzystują je w swoich projektach. Decydując się na to rozwiązanie, nie można zapominać o odpowiednim doborze klamek przeznaczonych do systemów przesuwnych. Klamki do systemów przesuwnych są z reguły dedykowane do konkretnego rozwiązania. W zależności od preferencji użytkowych, wizualnych i funkcjonalnych oferujemy: klamki obustronne z wkładką z kluczem dla okuć werandowych i tarasowych w wersji standardowej lub z niskim odsadzeniem pod rolety. Możliwy jest również wybór różnych rozwiązań do drzwi HST takich jak: wewnętrzna klamka oraz pochwyt wpuszczany na zewnątrz lub obustronna klamka z wkładką z kluczem.

Klamki do systemów przesuwnych

Klamko-pochwyt dla Systemu Slide
Model stanowiący standardowe wyposażenie drzwi przesuwnych Aluplast Smart-Slide.

Kolorystyka: Biały, brązowy, srebrny F1, Stare złoto, Tytan, czarny
Klamko-pochwyt Comfort do HST
Model stanowiący standardowe wyposażenie HST w modelach Vekamotion 82 oraz TecLine 85.

Kolorystyka: Biały, brązowy, srebrny F1, Stare złoto F4, Tytan F9, czarny
Klamko-klamka Comfort do HST
Model stanowiący opcjonalne wyposażenie HST w modelach Vekamotion 82 oraz TecLine 85.

Kolorystyka: Biały, brązowy, srebrny, Stare złoto, Tytan F9, czarny

Zaufane i solidne klamki do systemów przesuwnych

Produkcją stolarki otworowej zajmujemy się już od ponad 30 lat. Tworzymy okna, drzwi, systemy tarasowe i wiele innych rozwiązań okienno-drzwiowych, których potrzebują nasi klienci. Ten czas pozwolił nam wypracować pozycję lidera w branży i zdobyć potrzebne doświadczenie. Podczas produkcji stolarki okienno-drzwiowej, wiemy jak ważna jest dbałość nawet o najmniejszy detal. Nie pomijamy żadnego elementu. Dlatego dbamy o szeroką gamę akcesoriów, w tym o różnorodne rozwiązania w zakresie klamek do systemów przesuwnych.Systemy przesuwne to oryginalne rozwiązania, które w komfortowy sposób łączą wnętrze domu z tarasem. Na wyjątkową funkcjonalność wpływ ma nie tylko wybrany profil, ale również odpowiednio dobrane akcesoria. Ogromne znaczenie ma w tym przypadku odpowiednio dobrana klamka do systemów przesuwnych. W znacznym stopniu wpływa ona na podwyższenie komfortu użytkowania, podniesienie parametrów antywłamaniowych, a także na estetykę systemu przesuwnego.

W naszej ofercie znajdują się klamki do systemów przesuwnych, wykonane z wysokiej jakości materiałów. W ten sposób gwarantujemy wysoki komfort użytkowania przez wiele lat. Dbając o potrzeby każdego klienta, zapewniamy możliwość wyboru klamek spośród wielu wariantów wizualnych i użytkowych. Klientom oferujemy klamki obustronne z wkładką z kluczem dla okuć werandowych, klamki obustronne z wkładką z kluczem dla okuć tarasowych. Dla okien przesuwnych HST polecamy połączenie wewnętrznej klamki oraz pochwytu wpuszczanego na zewnątrz, a także obustronne klamki z wkładką z kluczem.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne