Systemy Slide

Dbamy o to, by nasze systemy Smart Slide zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Wygoda użytkowania i duże przeszklenia systemów Slide

Systemy Slide to krok w przyszłość w systemach tarasowych. Oferują lekkość i stabilność konstrukcji niespotykanych w standardowych systemach przesuwnych PSK, oferując jednocześnie wyjątkowo atrakcyjną cenę w porównaniu do systemów przesuwnych typu HST. Tak jak systemy HST funkcjonują tym płynniej oraz stabilniej im są większe oraz cięższe. Udaje się to osiągnąć dzięki zastosowaniu specjalnych wózków oraz szyn jezdnych, których konstrukcja jest zaprojektowana do przenoszenia bardzo dużych ciężarów.

Systemy Slide

Slide EconoLine
doskonałe parametry izolacji termicznej
głębokość zabudowy 157,5mm
zobacz więcej
Aluplast Smart-Slide
Pięknie rozświetlają pomieszczenia
Wygodne w użytkowaniu
zobacz więcej
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Zaufane systemy tarasowe Slide z profili PVC

Systemy tarasowe Slide z profili PVC to element stolarki otworowej, który doskonale spełnia wymagania nowoczesnego budownictwa. Duże przeszklenia zapewniają wyjątkowe doświetlenie, każdego pomieszczenia. Wysoka jakość materiałów, zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Ich estetyka i szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych sprawiają, że budynek nabiera indywidualnego charakteru. Jako lider w branży stolarki otworowej dokładamy wszelkich starań, by nasze systemy tarasowe Slide spełniały wszystkie wymagania klientów. Systemy przesuwne, nazywane również Slide to wyjątkowe połączenie designu i funkcjonalności. To rozwiązanie jest idealnym wyborem, jeżeli projekt budynku przewiduje duże przeszklone powierzchnie.

Stosowana przez nas nowoczesna technologia, sprawia, że nawet przy dużych gabarytach do jej obsługi wystarczy niewielka ilość siły. Okna Slide bez przeszkód otwierają nawet przez małe dzieci. Systemy tarasowe Slide wykonane z materiału PVC posiadają doskonałe parametry izolacyjności termicznej. Wysokiej jakości materiały, nowoczesne pakiety szybowe oraz ciepłe ramki, które stosujemy, zapewniają minimalne straty ciepła. Dzięki temu pomagają obniżyć koszty ogrzewania. Systemy tarasowe z profili PVC osiągają doskonały współczynnik przenikania ciepła.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne