Żaluzje fasadowe

Dbamy, by nasze żaluzje fasadowe zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe to innowacyjny system osłonowy stosowany w nowoczesnej stolarce okienno-drzwiowej. Rozwiązanie to cieszy się bardzo dużą popularnością, w szczególności wśród inwestorów indywidualnych. Odpowiednio dobrane rolety zewnętrzne chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia. Jednocześnie blokują utratę ciepła i hałas zewnętrzny. System daje możliwość regulowania dopływu promieni słonecznych poprzez wybór położenia lameli.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ

Zaufane i solidne żaluzje fasadowe 

Stolarką otworową zajmujemy się od ponad 35 lat. W tym czasie wypracowaliśmy pozycję lidera w branży i zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy żaluzje fasadowe. Dzięki temu w jednym miejscu klient może zaopatrzyć swój dom we wszystkie elementy stolarki otworowej. Żaluzje fasadowe to nowoczesne systemy osłonowe, które między innymi chronią pomieszczenia przed nadmiernym przegrzaniem. W przypadku tego rozwiązania promienie słoneczne blokowane są jeszcze przed szybą. Ogromnym plusem fasadowych żaluzji jest możliwość regulowania ilości światła dostającego się do wnętrza, za pomocą kąta położenia lameli. 

Zaletą żaluzji fasadowych jest również możliwość ich automatyzacji. Systemy osłonowe mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie. Nowoczesne modele mogą być również wyposażone w czujniki pogodowe oraz napędy, które można połączyć z systemem inteligentnego zarządzania domemŻaluzje fasadowe to innowacyjne rozwiązanie, które charakteryzuje się nowoczesnym designem. Dzięki temu wnętrza domu lub pomieszczeń użytkowych zyskują wyjątkowy charakter. 

ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne