Lekkie systemy przesuwne

Robimy wszystko, by nasi klienci mogli być pewni, że nasze produkty zapewnią bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Lekkie systemy przesuwne

Drzwi uchylno-przesuwne stosuje się wszędzie tam gdzie chcemy uzyskać relatywnie duże przeszklenia przy zachowaniu niższych kosztów inwestycji w stosunku do drzwi HST. Jednocześnie rozwiązanie takie pozwala zaoszczędzić miejsce, jakie jest potrzebne w celu otwarcia okna do środka pomieszczenia, a funkcja okucia uchylnego pozwala na skuteczne przewietrzanie pomieszczenia przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Drzwi uchylno-przesuwne produkowane są na bazie wszystkich oferowanych przez nas standardowych profili okiennych, dzięki czemu możliwe jest zachowanie jednakowego wyglądu wszystkich zastosowanych modeli okien.

Wszystkie produkty

Aliplast Visoglide Plus
system o dobrych właściwościach termicznych
możliwość stworzenia systemu dwu-, trzy-, cztero- i sześcioelementowego
zobacz więcej
Aluprof MB-59 Slide Galandage
skrzydło całkowicie ukryte po otwarciu
2- lub 3-szynowe ościeżnice
zobacz więcej
Aliplast Slide Glass
system przesuwny bez izolacji termicznej
możliwość zastosowania prowadnic 3-, 4- i 5-torowych
zobacz więcej
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Lekkie systemy przesuwne -
szeroki zakres rozwiązań i optymalne konstrukcje 

Lekkie systemy tarasowe wykonane z profili aluminiowych to nowoczesne rozwiązanie dla domów, mieszkań czy lokali użytkowych. Ich budowa pozwala na efektywne wykorzystywanie systemów w konstrukcjach wewnętrznych, a także w miejscach, gdzie klimat jest łagodniejszy. Ogromnym atutem tego rozwiązania są jego możliwości konstrukcyjne. Lekkie systemy przesuwne pozwalają na wykonanie dużych powierzchni przeszklonych. Dzięki temu rozwiązanie, wykonane z profilii aluminiowych oddziela powierzchnie biurowe lub użytkowe, bądź łączy wnętrze domu z ogrodem zimowym.

Lekkie systemy przesuwne z profili aluminiowych to nowoczesne rozwiązanie, które odpowiada na zapotrzebowanie współczesnego budownictwa. Duże przeszklone powierzchnie, szeroki zakres rozwiązań i optymalne konstrukcje to tylko niektóre z zalet produktu. Wysoka jakość materiałów, z których wykonane są lekkie systemy przesuwne zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez wiele lat. Wyjątkowa estetyka profili sprawia, że zarówno powierzchnie użytkowe jak i mieszkalne nabierają wyjątkowego charakteru. Jako lider w branży stolarki otworowej dokładamy wszelkich starań, by nasze lekkie systemy przesuwne, wykonywane z profili aluminiowych spełniały wszystkie wymagania klientów. 

Zaufane, lekkie systemy przesuwne z profili aluminiowych

Lekkie systemy przesuwne to doskonały design i funkcjonalności. Polecane są przy konstrukcjach wewnętrznych, a także tam gdzie wysokie parametry termiczne nie są koniecznością. Rozwiązanie idealnie spisze się jako połączenie powierzchni mieszkalnej z ogrodem zimowym, bądź jako drzwi tarasowe w lokalizacjach o cieplejszym klimacie. Systemy wykorzystywane są również jako powierzchnie oddzielające np. przestrzeń biurową lub użytkową. 

Optymalna konstrukcja lekkich systemów przesuwnych pozwala na wykonanie drzwi tarasowych o dużej powierzchni przeszklonej. Dzięki temu do wnętrza dostaje więcej światła słonecznego. To sprawia, że domy i lokale użytkowe stają się miejscem, w którym z przyjemnością się przebywa.  Dzięki stosowanej przez nas nowoczesnej technologii wielkość okna przesuwnego z profilii aluminiowych nie wpływa na komfort jego użytkowania. Niezależnie od rozmiaru do obsługi systemu podnoszono-przesuwnego wystarczy niewielka ilość siły. ALIPLAST SLIDE GLAS system przesuwny bez izolacji termicznej możliwość zastosowania prowadnic 3-, 4- i 5-torowych 

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne