Rolety zewnętrzne

Dbamy, by nasze rolety zewnętrzne zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to system osłonowy, który cieszy się ogromną popularnością. Z powodzeniem stosowane są w budynkach mieszkalnych oraz użytkowych. Odpowiednio dobrane rolety zewnętrzne chronią przed utratą ciepła, blokują hałas zewnętrzny, a także zwiększają bezpieczeństwo mieszkańców. System daje możliwość regulowania dopływu promieni słonecznych przez zaciemnienie pomieszczenia. 

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ

Zaufane i solidne rolety zewnętrzne 

Stolarką okienno-drzwiową zajmujemy się od ponad 35 lat. Ten czas pozwolił nam zdobyć ogromne doświadczenie i wypracować pozycję lidera w branży stolarki otworowej. Dzięki temu wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Oprócz okien i drzwi w naszej ofercie znajdują się również rolety zewnętrzne. Cieszą się one ogromną popularnością zarówno wśród inwestorów indywidualnych, jak i w budownictwie użytkowym.

W ofercie posiadamy rolety zarówno do restaurowanych budynków, jak i do zabudowy natynkowej lub podtynkowej.Rolety zewnętrzne dzięki swojej funkcjonalności stanowią integralną część nowoczesnego budownictwa. Ten system osłonowy jest doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Rolety zapewniają dobrą izolację termiczną budynku. W okresie letnim rozwiązanie zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Rolety okienne zwiększają również izolację akustyczną, obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach. To rozwiązanie pozwala również na zwiększenie prywatności.

Zaletą rolet jest ich uniwersalny charakter.  Rolety zewnętrzne mogą być obsługiwane manualnie lub za pomocą napędów sterowanych radiowo bądź kablowo. Sterowanie rolet zewnętrznych może być także zintegrowane z systemem inteligentnego domu, czujnikami pogodowymi bądź programatorami czasowymi. Nowoczesne modele mogą być również wyposażone w czujniki pogodowe, które można połączyć z systemem inteligentnego zarządzania domem. Rolety zewnętrzne to nowoczesne rozwiązanie, które charakteryzuje się nowoczesnym designem i szeroką gamą kolorystyczną. Dzięki temu możliwa jest indywidualizacja systemów osłonowych i uzyskanie efektu odpowiadającemu potrzebom wizualnym. 

ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne