Systemy tarasowe
aluminium

Dbamy o to, by nasze systemy tarasowe z aluminium zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Systemy tarasowe aluminium

Systemy tarasowe z aluminium to nowoczesne rozwiązania, które łączą nasze wnętrza z tarasem lub balkonem. Duże, a przede wszystkim ciepłe przeszklenia cieszą się coraz większą popularnością. To idealne rozwiązanie dla lokali użytkowych, a także dla domów i mieszkań. Z każdym rokiem coraz więcej inwestorów indywidualnych decyduje się na to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie. Systemy tarasowe z aluminium to wyjątkowe połączenie nowoczesnego stylu, komfortu użytkowania i doskonałych parametrów.

Systemy aluminium

hst
lekkie systemy przesuwne
rozwiązania harmonijkowe

Systemy tarasowe aluminium

Aluprof MB-59 Slide Galandage
skrzydło całkowicie ukryte po otwarciu
2- lub 3-szynowe ościeżnice
zobacz więcej
HST Aluprof MB-77HS
wysoki stopień ochrony cieplnej i akustycznej
możliwość wykonania konstrukcji wielotorowych, a także z niskim progiem
zobacz więcej
HST Aliplast Ultraglide
podwyższona izolacyjność termiczna
możliwość wykonania konstrukcji z dwoma lub trzema torami jezdnymi
zobacz więcej
Aliplast Panorama
doskonałe parametry izolacji termicznej
możliwość różnej konfiguracji skrzydeł
zobacz więcej
Aluprof MB-86 Fold Line HD
system wewnętrzny i zewnętrzny
możliwość wykonania konstrukcji składającej się z aż 8 skrzydeł
zobacz więcej
Aliplast Slide Glass
system przesuwny bez izolacji termicznej
możliwość zastosowania prowadnic 3-, 4- i 5-torowych
zobacz więcej
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Komsta zaufane systemy tarasowe z aluminium 

Systemy tarasowe z aluminium to rozwiązanie doskonale wpisujące się w potrzeby nowoczesnego budownictwa. Duże przeszklenia i minimalistyczny wygląd profili sprawiają, że rozwiązania te cieszą się coraz większą popularnością. Drzwi tarasowe wykonane z aluminium to produkty doskonale spisujące się w przestrzeniach biurowych, użytkowych, a także w domach i mieszkaniach. Jako lider w branży stolarki okienno-drzwiowej dokładamy wszelkich starań, by nasze systemy tarasowe z aluminium były godne zaufania.  

Przesuwne drzwi tarasowe to rozwiązanie, które pozwala na wyjątkowe doświetlenie pomieszczeń. Ogromne przeszklenia sprawiają, że wnętrze pomieszczenia płynnie łączy się z ogrodem lub tarasem. Aluminiowe profile pozwalają na stworzenie ogromnych powierzchni szklanych, przy jednoczesnym ograniczeniu widocznych elementów profilu. Systemy tarasowe z aluminium to również wyjątkowy design. Dzięki nim przestrzeń nabiera indywidualnego charakteru.

Duże gabaryty systemów tarasowych z aluminium nie wpływają negatywnie na komfort ich użytkowania. Nawet sporych rozmiarów systemy, dzięki nowoczesnym mechanizmom otwierają się bardzo płynnie. Niezależnie od wielkości konstrukcji, nie trzeba używać siły do ich obsługi. Bez najmniejszych problemów, będą z nich korzystać również dzieci i osoby starsze.

Ogromnym plusem aluminiowych systemów tarasowych są ich doskonałe parametry termiczne, akustyczne oraz antywłamaniowe. Kolejną zaletą rozwiązań z aluminium jest ich trwałość i stabilność. Co przekłada się również na możliwość tworzenia o wiele większych konstrukcji.  Decydując się na zakup rozwiązań tarasowych, nasi klienci nie zostają sami. Dokładamy wszelkich starań, by mimo mnogości wytycznych zamówienie stolarki otworowej było proste i przyjemne. Nasi handlowcy i doradcy techniczni z przyjemnością odpowiadają na wszelkie nurtujące naszych klientów pytania. 

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne