Pergole

Dbamy, by nasze pergole zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Pergola

Pergola to wyjątkowe rozwiązanie, zapewniające ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym . System stosowany jest zarówno jako konstrukcja wolnostojąca, jak i rozwiązanie przyścienne. Wykonane z wysokiej jakości komponentów pergole charakteryzują się wyjątkową estetyką, która pozytywnie wpływa na odbiór całego budynku.Pergola to wyjątkowe rozwiązanie, zapewniające ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym . System stosowany jest zarówno jako konstrukcja wolnostojąca, jak i rozwiązanie przyścienne. Wykonane z wysokiej jakości komponentów pergole charakteryzują się wyjątkową estetyką, która pozytywnie wpływa na odbiór całego budynku.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ

Zaufane i solidne pergole

Zajmujemy się stolarką otworową od ponad 35 lat. W tym czasie wypracowaliśmy pozycję lidera w branży i zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy również pergole. Dzięki temu w jednym miejscu klient może zaopatrzyć swój dom we wszystkie elementy stolarki okienno-drzwiowej. Pergola to system, który zyskuje coraz więcej zwolenników. Zawdzięcza to swoim wyjątkowym właściwościom, estetyce i trwałości. Odpowiednio przygotowany system osłonowy zadba o zacienienie tarasu i chroni użytkowników przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Dodatkowo dzięki zastosowaniu obrotowych lameli dachowych i ruchomych przesłon bocznych pergole chronią również przed deszczem lub wiatrem.

Pergole to system osłonowy charakteryzujący się wyjątkową trwałością. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz nowoczesną technologię. Zaletą pergoli jest również możliwość ich automatyzacji. Systemy osłonowe mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie.Nowoczesne pergole, charakteryzują się wyjątkowym designem. Dzięki temu dom lub budynek użytkowy zyskują niepowtarzalny charakter.

ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne