Refleksole

Dbamy, by nasze refleksole zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Refleksole

Refleksola to innowacyjne rozwiązanie z powodzeniem stosowane w nowoczesnej stolarce okienno-drzwiowej. System stosowany jest zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów blokuje nadmiar promieni słonecznych i ogranicza nagrzewanie się pomieszczeń. Refleksole to rozwiązania o wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ

Zaufane i solidne refleksole

Stolarką otworową zajmujemy się od ponad 35 lat. W tym czasie wypracowaliśmy pozycję lidera w branży i zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy refleksole. Dzięki temu w jednym miejscu klient może zaopatrzyć swój dom we wszystkie elementy stolarki otworowej. Refleksola to nowoczesny system osłonowy, który jest skuteczną osłoną przed promieniami słonecznymi. Mocno naprężony materiał nie zaciemnia pomieszczenia, jednocześnie odbijając promieniowanie UV.

W ten sposób system osłonowy zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się domu lub mieszkania. Dużym walorem tego rozwiązania jest również zapewnienie prywatność domownikom lub użytkownikom pomieszczenia. Refleksole wykonane są z wysokiej jakości materiału, który zapewnia solidność i prawidłowe funkcjonowanie przez długie lata. Ogromnym plusem jest również nowoczesny design, który doskonale wpasowuje się w budownictwo nowoczesne i tradycyjne.

ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne