Systemy HST-Aluminium

Dbamy o to, by nasze systemy tarasowe HST wykonane z aluminium zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Imponujące powierzchnie przeszklone i wyjątkowe parametry systemów tarasowych HST z aluminium

Systemy tarasowe HST wykonywane z profili aluminiowych dają ogromne możliwości. To rozwiązanie cieszy się popularnością w lokalach użytkowych. Jednak coraz częściej wybierane jest również, przez właścicieli domów i mieszkań prywatnych. Swoją popularność systemy tarasowe HST z aluminium zawdzięczają swojemu designowi oraz komfortowi użytkowania. Ogromnym atutem tego rozwiązania są również jego możliwości konstrukcyjne. Systemy podnoszono-przesuwne umożliwiają wykonanie przeszkleń o wyjątkowo dużych gabarytach i różnych schematach otwierania. Dzięki temu rozwiązania HST z profilii aluminiowych łączą wnętrze pomieszczenia z tarasem lub ogrodem w nietuzinkowy sposób.

Wszystkie produkty

HST Aluprof MB-77HS
wysoki stopień ochrony cieplnej i akustycznej
możliwość wykonania konstrukcji wielotorowych, a także z niskim progiem
zobacz więcej
HST Aliplast Ultraglide
podwyższona izolacyjność termiczna
możliwość wykonania konstrukcji z dwoma lub trzema torami jezdnymi
zobacz więcej
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Zaufane systemy tarasowe HST z profili aluminium

System tarasowy HST z profili aluminium to produkt, który doskonale odpowiada zapotrzebowaniom nowoczesnego budownictwa. Możliwość wykonania przeszkleń o pokaźnych gabarytach, zapewnia wyjątkową ilość światła. Jakość materiałów, z których wykonane są systemy tarasowe, zapewnia bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania przez wiele lat. Estetyka i szeroki wachlarz możliwości konstrukcyjnych sprawiają, że budynek nabiera indywidualnego charakteru. Jako lider w branży stolarki otworowej dokładamy wszelkich starań, by nasze okna przesuwne HST, wykonywane z profili aluminiowych spełniały wszystkie wymagania klientów.

Systemy podnoszono-przesuwne, nazywane także HST to doskonały design i funkcjonalności. Polecane są zwłaszcza dla projektów zakładających duże, szklane konstrukcje. Rozwiązanie pozwala na wykonanie wielkogabarytowych drzwi tarasowych, które dostarczają do pomieszczeń dużą ilość promieni świetlnych.

Dzięki temu domy i lokale użytkowe stają się miejscem, w którym z przyjemnością się przebywa.  Dzięki stosowanej przez nas nowoczesnej technologii wielkość rozwiązań tarasowych HST nie wpływa na komfort ich użytkowania. Niezależnie od ich rozmiarów, do obsługi systemu podnoszono-przesuwnego wystarczy niewielka ilość siły. Drzwi tarasowe HST bez problemów użytkowane są nawet przez małe dzieci. 

Systemy tarasowe HST z profilii aluminiowych pozwalają na stworzenie rozwiązań o różnych schematach otwierania. Szeroka gama kolorystyczna i wyjątkowe możliwości konstrukcyjne sprawiają, że budynek nabiera wyjątkowego, nowoczesnego charakteru.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne