O nas

Robimy wszystko, by nasi klienci mogli być pewni, że nasze produkty zapewnią bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Komsta to firma rodzinna

Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego doskonale wiemy, jak ważna jest domowa, bezpieczna przestrzeń. Kierując się tymi wartościami, robimy wszystko, by nie zawieść naszych klientów. Nadrzędnym celem firmy Komsta jest pomoc w tworzeniu domu pełnego ciepła, bezpieczeństwa i radości. Nieustannie inwestujemy w nowoczesny park maszynowy oraz rozwój naszego zespołu. Jesteśmy solidną firmą, którą bez wahania możesz polecić przyjaciołom i rodzinie. Tworzymy nie tylko solidne okna i drzwi, ale przede wszystkim tworzymy rozwiązania, którym możesz zaufać.

skontaktuj się
1.
Rozwiązania, którym możesz zaufać

Tworząc nasze okna, drzwi czy rolety zawsze mamy na względzie Twoje potrzeby. Wiemy, jak ważna jest domowa i bezpieczna przestrzeń. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty, nasze konstrukcje i systemy, były nowoczesne, designerskie oraz solidne. Tworzymy rozwiązania, którym możesz zaufać.

2.
Wsparcie na każdym etapie

Komsta to nie tylko fabryka okien i drzwi. To firma, która bezpiecznie i kompleksowo przeprowadzi Cię przez etap wybierania systemu okienno-drzwiowego. Zapewnimy najlepsze doradztwo, szybką produkcję, bezpieczny transport i fachowy montaż. Ponad 200 naszych wykwalifikowanych praconików, każdego dnia dokłada wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania.

3.
30 lat doświadczenia

Doświadczenie w w branży zdobywamy od roku 1992. Od samego początku oparliśmy swoją firmę na wartościach takich jak zaufanie i stały rozwój. Dzisiaj posiadamy już ponad 30-letnie doświadczenie i jesteśmy jednym z głównych producentów okien i drzwi. Nigdy jednak nie porzuciliśmy wartości, które przyświecały nam na samym początku.

4.
Nowoczesny park maszynowy

Stolarka okienno-drzwiowa to bardzo prężnie rozwijająca się branża. Dlatego stale ulepszamy naszą linię produkcyjną i wprowadzamy nowe rozwiązania. Rozwijamy naszą produkcję i szkolimy personel. Dokładamy wszelkich starań, by spełniać Twoje oczekiwania.

5.
Uznanie na świecie

Naszym rozwiązaniom zaufali klienci w niemal całej Europie. Systemy aluminiowe i systemy PVC wykonane przez naszą fabrykę eksportujemy do: Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Włoch, Słowenii, Belgii, Wielkiej Brytanii i do krajów skandynawskich. Nasze produkty docierają również poza granice Europy do Kanady i Australii.

6.
Firma rodzinna

Od samego początku firma stawiała na wartości rodzinne. Nie było to trudne, gdyż w rodzinnym gronie rozpoczęła się produkcja okien Komsta. Dzisiaj, gdy firma liczy już ponad 200 pracowników, wartości rodzinne stały się dla nas jeszcze ważniejsze. Dzięki nim budujemy rozwiązania i systemy, którym można zaufać.

Nasi dostawcy

Pracujemy z najlepszymi

Zaopatrujemy
Świat w solidne
okna i drzwi

Naszym rozwiązaniom zaufali klienci z niemal całej Europy. Również na innych kontynentach nasze konstrukcje, systemy aluminiowe i systemy PVC cieszą się coraz większą popularnością.

ZOBACZ PRODUKTY

Historia naszej firmy

1992

początek działalności

W trudnym gospodarczo czasie zakładamy działalność. Początkowo zajmujemy się konfekcją tworzyw sztucznych i metalowych, a także sprzedażą i montażem żaluzji okiennych.

1994

pierwsze okna pvc

W 1994 inwestujemy w maszyny i rozpoczynamy produkcję okien PVC. Od tego momentu rozpoczyna się stały rozwój naszej firmy. Niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo nabiera rozpędu, a rodzina firmy Komsta sukcesywnie się rozrasta.

1999

nowa siedziba

Popularność okien firmy Komsta stale wzrasta. Potrzebujemy większej powierzchni produkcyjnej i biurowej. W 1999 roku przenosimy siedzibę na ul. Nasienną 3. Dzięki temu nasza fabryka okien znacznie zwiększa dzienną produkcję.

2003

pierwsze okna aluminiowe

W trudnym gospodarczo czasie zakładamy działalność. Początkowo zajmujemy się konfekcją tworzyw sztucznych i metalowych, a także sprzedażą i montażem żaluzji okiennych.

2004

początek ekspansji na rynki europejskie

Rok 2004 to czas ogromnego rozwoju firmy. Do naszej oferty dołączył kolejny system profili PCV firmy Gealan. To również rok, w którym wkroczyliśmy na rynek europejski. Z powodzeniem rozpoczęliśmy eksport naszych produktów do Czech i Słowacji.

2007

budowa nowej siedziby

W trudnym gospodarczo czasie zakładamy działalność. Początkowo zajmujemy się konfekcją tworzyw sztucznych i metalowych, a także sprzedażą i montażem żaluzji okiennych.

2008-2009

Kolejne lata przynoszą ogromny rozwój naszego eksportu. Nasze produkty zdobywają zaufanie klientów we Włoszech, w Słowenii, Austrii. To również czas intensywnego wystawiania się na targach międzynarodowych np. w Budapeszcie, Bratysławie.

2011-2013

intensywny rozwój

Lata 2011-2013 to czas dużego rozwoju firmy Komsta. Nasza sieć dealerska liczy już 200 punktów handlowych. Rozbudowujemy kolejne hale i magazyny. Wprowadzamy nowe produkty: bramy segmentowe firmy Gerda, szyby dwukomorowe o współczynniku U=0,7W/m2K. Tworzymy nowe linie produkcyjne do stolarki PCV i stolarki aluminiowej.

2014

pierwsze drzwi marki Komsta

Od roku 2014 nasza fabryka okien, staje się fabryką okien i drzwi. Wprowadzamy drzwi metalowe KOMSTA K1000 i K2000.

2017

25-lecie firmy Komsta

W 2017 roku mija 25-lat od powstania firmy. W tym czasie staliśmy się jednym z najlepiej rozwijających się producentów drzwi i okien w Polsce i za granicą.

2018

zakup ciężarówek z wózkami widłowymi

Rozwijamy naszą flotę. Usługi transportu naszych produktów wchodzą na najwyższy poziom.

2021

przebudowa parku technologicznego

Zakup nowoczesnego parku maszynowego Graf Synergy pozwala na wprowadzenie rewolucyjnej techniki zgrzewów V-Perfect. Równolegle wprowadzamy wysokojakościowe okucia Winkhaus i wdrażamy oprogramowanie WH-Okna.

2022

odświeżony wizerunek

Świętujemy 30-lecie działalności i odświeżamy wizerunek marki Komsta podkreślając jej nowoczesność. Tworzymy dla naszych klientów Konfigurator Drzwi Komsta, dzięki któremu mogą samodzielnie zaprojektować i wycenić swoje drzwi.

2023

Publikujemy nową stronę internetową!

Dopełnieniem odświeżonej identyfikacji wizualnej staje się opublikowana w 2023 roku nowa strona internetowa, która spójnie buduje nową strategię marki i wzbudza poczucie pewności i profesjonalizmu.

Wartości marki

KOMSTA

Dbając o Twoją wygodę i spokój, chcemy pomóc Ci w jak największym zakresie. Dlatego możemy pochwalić się kompleksową ofertą i usługami. Produkujemy okna, drzwi, rozwiązania tarasowe, ogrody zimowe, bramy garażowe, systemy osłonowe oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Przeprowadzimy Cię przez proces zakupu stolarki otworowej od A do Z.

KOMSTA

Dbamy przede wszystkim o Twoje zadowolenie. Przeprowadzamy Cię przez cały proces zakupu. Służymy doradztwem i pomocą. Zapewniamy rzetelną i uczciwą obsługę oraz pełną transparentność. Dokładamy wszelkich starań być firmą o najwyższym wskaźniku poleceń w branży stolarki otworowej.

KOMSTA

Stawiamy na solidną specyfikację naszych produktów. Nasze okna i drzwi są wykonane z najwyższej jakości materiałów. To zapewnia im trwałość i niezawodność na długie lata. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortem cieplnym i dźwiękowym w swoim domu. Jednocześnie masz pewność, że zakupione produkty nie wymagają częstych napraw czy wymiany.

KOMSTA

Wiemy, że solidność to kluczowa wartość dla naszych klientów, a więc również i dla nas! Dlatego każdy produkt, który wychodzi z naszej fabryki, jest starannie zaprojektowany i wykonany z najlepszych materiałów. W ten sposób zapewniamy trwałość na lata. Dbamy również o solidną obsługę klienta. Zaopiekujemy się Tobą od pierwszego kontaktu, przez dostawę na budowę, aż po dalszą opiekę posprzedażową. Zawsze stawiamy na jakość i solidność, tak by klienci mogli nam zaufać.

KOMSTA

TY jako klient, jesteś dla nas najważniejszy. Dlatego stawiamy na pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego z naszych klientów. Zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie procesu zamówienia. Nasz zespół ekspertów jest zawsze gotowy służyć radą i pomocą. W razie jakichkolwiek reklamacji lub problemów możesz liczyć na naszą szybką reakcję i profesjonalne rozwiązanie.

KOMSTA

Atrakcyjny design naszych produktów sprawia, że wyróżniają się na tle konkurencji. Dbamy o szczegóły i nowoczesne rozwiązania. Nasze okna, drzwi i akcesoria wprowadzają do wnętrz nie tylko funkcjonalność, ale również styl i elegancję. Oferujemy szeroki wybór wzorów, kolorów i materiałów. Każdy klient może znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Uzyskaj wycenę

Wypełnij brief, a pracownik KOMSTY odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Otrzymaj pomoc

Poznamy Twoje potrzeby i odezwiemy się.
ZOBACZ

Produkty

Tworzymy solidne i piękne produkty.
Na pokolenia.
ZOBACZ

Dla biznesu

Współpraca dźwignią sukcesu.
Dołącz do rodziny Komsta.
ZOBACZ

Kariera

Twórz z nami firmę o najlepszym współczynniku zadowolenia.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne