Klamki do drzwi tarasowych

Dbamy, by nasze akcesoria dla stolarki otworowej zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Klamki do drzwi tarasowych i werandowych

Drzwi tarasowe z PVC to rozwiązanie, które doskonale spisuje się jako wyjście na taras, czy balkon. Dzięki zastosowaniu klamki dwustronnej oraz zamka, możliwe jest zamykanie drzwi tarasowych z zewnątrz i wewnątrz.  Decydując się na to rozwiązanie, nie można zapominać o odpowiednim doborze klamek. W zależności od preferencji użytkowych i funkcjonalnych oferujemy: klamki obustronne z wkładką z kluczem dla okuć werandowych i klamki obustronne z wkładką z kluczem dla okuć tarasowych.

Klamki do drzwi tarasowych i werandowych

Klamka werandowa Hoppe London
Model klamki obustronnej z wkładką z kluczem, dedykowany dla drzwi wyposażonych w okucie werandowe PVC. Możliwe wykonanie z płytką klamką umożliwiającą montaż rolety zewnętrznej.

Kolorystyka: Biały, brązowy, srebrny F1, Stare zloto F4.
Klamka tarasowa - balkonowa FKS
Model klamki obustronnej z wkładką z kluczem, dedykowany dla drzwi wyposażonych w okucie tarasowe PVC. Możliwe wykonanie z płytką klamką umożliwiającą montaż rolety zewnętrznej.

Kolorystyka: Biały, brązowy, srebrny F1, Stare zloto F4, Tytan F9

Zaufane i solidne klamki do drzwi tarasowych

Produkcją stolarki otworowej zajmujemy się już od ponad 30 lat. Tworzymy okna, drzwi, systemy tarasowe i wiele innych rozwiązań okienno-drzwiowych, których potrzebują nasi klienci. Ten czas pozwolił nam wypracować pozycję lidera w branży i zdobyć potrzebne doświadczenie. Podczas produkcji stolarki okienno-drzwiowej, wiemy jak ważna jest dbałość nawet o najmniejszy detal. Nie pomijamy żadnego elementu. Dlatego dbamy o szeroką gamę akcesoriów, w tym o różnorodne rozwiązania w zakresie klamek do systemów przesuwnych.

Drzwi tarasowe i werandowe to rozwiązania, które w komfortowy sposób łączą wnętrze domu z tarasem. Na wyjątkową funkcjonalność wpływ ma nie tylko wybrany profil, ale również odpowiednio dobrane akcesoria. Ogromne znaczenie ma w tym przypadku odpowiednio dobrana klamka. W znacznym stopniu wpływa ona na podwyższenie komfortu użytkowania, podniesienie parametrów antywłamaniowych, a także na estetykę drzwi. W naszej ofercie znajdują się klamki do drzwi tarasowych i werandowych wykonane z wysokiej jakości materiałów. W ten sposób gwarantujemy wysoki komfort użytkowania przez wiele lat. Klientom oferujemy klamki obustronne z wkładką z kluczem dla okuć werandowych, klamki obustronne z wkładką z kluczem dla okuć tarasowych.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne