Partner, któremu
możesz zaufać

Dokładamy wszelkich starań, by budować stabilne i wieloletnie współprace ze swoimi partnerami. Dołącz do nas.

ZOBACZ PRODUKTY

Partner, któremu możesz zaufać

30 lat doświadczenia
Przez 30 lat wypracowaliśmy rozwiązania, które budzą zaufanie.
Eksport
Dostarczamy nasze okna oraz drzwi do krajów w niemal całej Europie, a także do Ameryki Północnej i Australii.
Nowoczesny park maszynowy
Stawiamy na stały rozwój i najnowszą technologię. Dzięki temu zapewniamy solidne produkty.
Wykwalifikowana kadra
Ponad 200 naszych wykwalifikowanych pracowników dba o najwyższą jakość naszych produktów oraz usług.
Wsparcie
Jesteśmy wsparciem i solidnym partnerem, który służy radą, dostępnością i pomocą.

Otrzymasz wsparcie dedykowanego opiekuna

Wszystkim naszym partnerom zapewniamy pełne wsparcie. Zarówno w biurze jak w terenie zawsze możesz liczyć na pomoc wykwalifikowanego opiekuna. Opiekun będzie dedykowany Twojej firmie i pomoże Ci na każdym etapie współpracy.

Przygotowujemy dla Ciebie spersonalizowany plan rozwoju biznesu

Współpracując z nami, otrzymasz pełne wsparcie. Solidne partnerstwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego pomożemy Ci przygotować spersonalizowany plan rozwoju Twojego biznesu. Twój sukces jest dla nas najważniejszy.

Pomożemy Ci w marketingu wspierającym sprzedaż produktów

Najważniejsze w udanej współpracy jest partnerstwo i wsparcie. Będąc naszym partnerem, otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów, które pomogą Ci w pracy z Twoim klientem. Oferujemy pełny pakiet katalogów, wzorników, filmów i innych materiałów wspierających sprzedaż naszych okien i drzwi.

Dostawy produktów naszym transportem

Wartością, która przyświeca nam od ponad 30 lat, jest solidność. Przekłada się ona nie tylko na jakość produktów.Dokładamy wszelkich starań, by solidność, była naszą wizytówką również w obsłudze klienta. Dzięki własnemu działowi transportu okna i drzwi docierają w możliwie najkrótszym terminie.

Dajemy wieloletnią gwarancję na produkty

Wiemy, jak ważne jest zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Dlatego dbamy o to, by nasze produkty były z klientami przez lata. Nie boimy się długoletnich gwarancji. Tworzymy systemy okienno-drzwiowe, którym można zaufać.

Poznaj opinie naszych klientów

MULTI WINDOWS
Z firmą KOMSTA DRZWI, współpracuję już od wielu lat i muszę przyznać, że jest to współpraca bardzo udana. Szeroki asortyment, bardzo dobra jakość produktu, przy jednocześnie konkurencyjnych cenach. Bardzo ciekawe wzory i bogata gama kolorystyczna, która pozwala dobrać bez problemu drzwi do stolarki okiennej, ponieważ firma KOMSTA DRZWI, w swojej kolorystyce posiada większość najpopularniejszych na tę chwilę kolorów w stolarce okiennej. Polecam jak najbardziej.
SEGA
Jako osoba współpracująca z firmą KOMSTA DRZWI jak i prywatnie z czystym sumieniem mogę polecić firmę i jej produkty. Podziwiam w niej zaangażowanie, wiedzę, umiejętność śledzenia potrzeb rynku, kreowanie swoich produktów pod dobro klienta. Obsługa, kontakt, korespondencja z firmą zawsze była i jest na najwyższym poziomie z zachowaniem wysokich kompetencji swoich pracowników. Szacun za stworzenie i kierowaniem tak zgranym zespołem.
OKNOTEKA
Z firmą KOMSTA SA współpracuję już 6 lat. Jestem zadowolony z poziomu współpracy z działem handlowym, a w szczególności z przedstawicielem handlowym Panem Robertem Traczukiem. Każdy problem rozwiązuje on bardzo szybko. Zawsze jest dyspozycyjny i przygotowuje wyceny stolarki na bieżąco. Jakość okien jest solidna. Nie ma problemów z wykonaniem stolarki w nietypowych kształtach i kolorach.  Ewentualne reklamacje są rozpatrywane bardzo szybko. Kierowcy dostarczający okna są rzetelni, pomocni i punktualni. Mogę śmiało polecić firmę KOMSTA SA potencjalnym nowym kontrahentom.
F.H.U. BEMIX
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą KOMSTA DRZWI. Bardzo duży wybór oraz świetna jakość. Zawsze możemy liczyć na fachowe doradztwo, bezproblemową komunikację oraz terminowe dostawy.
DBO Dom
KOMSTA DRZWI to profesjonalizm wyróżniający na tle konkurencji, bardzo fachowa obsługa około sprzedażowa, ciekawa oferta produktowa, godny partner biznesowy.
DM TRADE
Współpracę z firmą Komsta oceniam na 5 gwiazdek. Firma elastyczna a nie korpo - w razie problemów jest z kim rozmawiać, bogaty wybór profili okiennych, wysoka jakość wykonania!
PHU Profil
Od lat współpracujemy z firmą Komsta. Obsługa na medal. Nigdy nie mieliśmy problemu z zamówieniem, dostawą, wszystko na czas. Pomoc techniczna zawsze do dyspozycji. Opiekun również bardzo rzetelny i pomocny. Polecam.
Lemar
Bardzo dobra i rzetelna firma. Okna wysokiej jakości oraz super obsługa.

Jak przebiega współpraca
między Tobą, a Komstą?

Krok 1

Skontaktuj się z nami, a nasz doradca przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy.

Krok 2

Po dopełnianiu formalności przeprowadzamy dla Ciebie szkolenie.

Krok 3

Pomożemy Ci w organizacji przestrzeni w Twoim salonie. Dostarczymy potrzebne materiały wspierające sprzedaż.

Krok 4

Pomożemy Ci w rozwoju biznesu. Zaproponujemy rozwiązania, które pomogą Ci w drodze do sukcesu.

Nasi dostawcy

Pracujemy z najlepszymi

Dołącz do zaufanych partnerów
firmy KOMSTA!

Dziękujemy! Formularz został wysłany.
Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne