Klamki i pochwyty

Dbamy, by nasze akcesoria dla stolarki otworowej zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Klamki i pochwyty

Klamki to nieodłączny element stolarki otworowej. Niewielkie akcesorium ma znaczący wpływ na komfort użytkowania okien, rozwiązań tarasowych i drzwi. Odpowiednio dobrane klamki podnoszą walory estetyczne stolarki okienno-drzwiowej. Mnogość rozwiązań, pozwala na wiele możliwości. W zależności od potrzeb wybierać można spośród klamek okiennych, klamek do drzwi, klamek do systemów przesuwnych oraz pochwytów.

Rodzaje klamek i pochwytów

okienne
drzwiowe
do systemów przesuwnych
dla drzwi tarasowych
okienne
drzwiowe
do systemów przesuwnych
pochwyty

Zaufane i solidne klamki dla stolarki otworowej

Stolarką otworową zajmujemy się od ponad 30 lat. Ten czas pozwolił nam wypracować pozycję lidera w branży i zdobyć potrzebne doświadczenie. Tworząc okna oraz drzwi, dbamy o każdy najmniejszy szczegół naszych produktów. Wiemy jak ważne są akcesoria, które uzupełniają i dopełniają stolarkę otworową. Dlatego w naszej ofercie znajduje się szeroka oferta klamek okiennych, drzwiowych, pochwytów, oraz klamek do systemów przesuwnych.

Klamki w stolarce okiennej to elementy, które umożliwiają otwieranie i zamykanie okien oraz drzwi. Ich zadaniem jest zwiększenie komfortu użytkowania stolarki okiennej, zwiększenie bezpieczeństwa, poprzez zastosowanie między innymi klucza, a także podniesienie walorów estetycznych budynku. Nasza oferta składa się z klamek wykonanych z wysokiej jakości materiałów. W ten sposób gwarantujemy komfort użytkowania przez wiele lat. Jednocześnie zapewniamy możliwość wyboru klamek spośród wielu wariantów wizualnych i użytkowych. W ten sposób dbamy o wysokie walory estetyczne i funkcjonalne naszych akcesoriów do stolarki otworowej.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne