Klamki okienne

Dbamy, by nasze akcesoria dla stolarki otworowej zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Klamki okienne

Klamki okienne to podstawowy element wyposażenia każdego okna. Wykorzystywane są zarówno w domach mieszkalnych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Niewielkie akcesorium okienne znacząco wpływa na komfort użytkowania stolarki otworowej. Szeroka gama produktów pozwala na wybranie klamek okiennych odpowiednich do charakteru budynku, podnosząc jego walory estetyczne. Mnogość rozwiązań, pozwala na wiele możliwości. W zależności od potrzeb i wymaganej funkcjonalności, wybierać możemy spośród standardowych klamek aluminiowych, klamek Hoppe Secustic Atlanta oraz klamek Hoppe Toulon.

Klamki okienne

Klamka aluminiowa
Podstawowy model klamki stanowiący strandardowe wyposażenie okien PVC z segmentu economic i medium. Dostępna również w wariancie z kluczykiem.

Kolorystyka: Biały, Brąz, Srebrny lakierowany, Stare złoto.
Hoppe Atlanta Secustic
Model klamki stanowiący standardowe wyposażenie okien pvc premium. Opcjonalnie dla pozostałych modeli. Dostępne w wariantach z kluczem lub z przyciskiem.

Kolorystyka: Biały, brązowy, czarny, srebrny F1, Stare zloto F4, Tytan F9,
Hoppe Secustic Toulon
Model klamki stanowiący opcjonalne wyposażenie okien pvc. Dostępne w wariantach z kluczem lub z przyciskiem.

Kolorystyka: Biały, brązowy, czarny, srebrny F1, Stare zloto F4, Tytan F9,
Klamka NEO
Model klamki stanowiący opcjonalne wyposażenie okien PVC. Dedykowany zwłaszcza dla okien w systemie Aluplast NEOLine MD.

Kolorystyka: Biały, Brąz, Antracyt, Czarny, Srebrny lakierowany, Stare złoto lakierowane

Zaufane i solidne klamki okienne

Od ponad 30 lat zajmujemy się szeroko rozumianą stolarką otworową. Tworzymy okna, drzwi, systemy tarasowe i wiele innych rozwiązań okienno-drzwiowych. Ten czas pozwolił nam wypracować pozycję lidera w branży i zdobyć potrzebne doświadczenie. Podczas produkcji okien, wiemy jak ważna jest dbałość nawet o najmniejszy detal. Nie pomijamy żadnego elementu. Dlatego dbamy o szeroką gamę akcesoriów okiennych, w tym o wyjątkowej jakości klamki okienne. Klamki do okien to podstawowy element wyposażenia stolarki okiennej. Ich podstawowym zadaniem jest umożliwienie otwierania i zamykania okien. Jednak odpowiednio wybrane klamki okienne mogą również podnosić poziom bezpieczeństwa, podwyższać komfort użytkowania i wpływać pozytywnie na estetykę stolarki okiennej.

Nasza oferta składa się z klamek okiennych wykonanych z wysokiej jakości materiałów. W ten sposób gwarantujemy wysoki komfort użytkowania przez wiele lat. Dbając o potrzeby każdego klienta, zapewniamy możliwość wyboru klamek spośród wielu wariantów wizualnych i użytkowych. Klientom oferujemy klamki aluminiowe, klamki Hoppe Secustic Atlanta oraz klamki Hoppe Toulon.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne