Okna PVC-Aluminium

Dbamy, by nasze okna zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Solidne okna PVC-aluminium

Okna PVC z nakładkami aluminiowymi łączą w sobie najlepsze cechy obydwu materiałów. Dzięki nakładce z aluminium okna zyskują elegancki i nowoczesny wygląd. Profil PVC zapewnia wysoką izolację termiczną. Połączenie tych dwóch materiałów gwarantuje łatwość w codziennym użytkowaniu i pielęgnacji okien.

od wewnątrz
od zewnątrz

Okna PVC-Aluminium

Veka Softline 82 nakładka ALU
Rozwiązanie łączące w sobie najlepsze cechy dwóch systemów okiennych.
7-komorowy model okna o głębokości zabudowy 94mm z uszczelnieniem MD
Premium
System
Veka
Uszczelki
3
Wypełnienie
48
Liczba komór
7
Zabudowa
94
Veka
Materiał
PVC-Aluminium
zobacz więcej

Solidne połączenie — okna PVC-aluminium

Okna PVC -aluminium to rozwiązanie łączące w sobie najlepsze cechy dwóch systemów okiennych. To doskonała propozycja dla osób szukających nowoczesnego designu, wysokiej trwałość i dobrej izolacji termicznej. System okienny PVC-aluminium wyposażony jest w aluminiową nakładkę zewnętrzną. To ona nadaje oknom wyjątkowego charakteru. Podobnie jak w przypadku okien aluminiowych, okna PVC-aluminium mają nowoczesny, elegancki i minimalistyczny design. W tym systemie nakładka z aluminium pozwala również na wybór koloru spośród bardzo szerokiej palety RAL.

Połączenie okien PVC z nakładką aluminiową zapewnia wysoką izolację termiczną. Dzięki temu rachunki za ogrzewanie ulegają znacznemu obniżeniu. Podobnie jak w przypadku okien PVC, okna PVC-aluminium nie wymagają specjalistycznej konserwacji. Proste zabiegi konserwujące wystarczą, by zachować ich wysoką funkcjonalność przez lata.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne