Fasady aluminiowe

Dbamy o to, by nasze fasady aluminiowe zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Fasada aluminiowa - nowy wymiar przestrzeni

Imponujących rozmiarów, przeszklone rozwiązania jeszcze do niedawna były domeną miejskiej, biurowej przestrzeni. Dzisiaj fasady aluminiowe zyskują coraz większą popularność również w budownictwie mieszkalnym. Duże przeszklone tafle otwierają przestrzeń i zapewniają dużą ilość światła słonecznego. To pozwala na wyjątkowe połączenie wnętrza budynku z naturą i całym otoczeniem zewnętrznym. Systemy aluminiowe, z których produkowane są fasady, posiadają wyjątkowe możliwości konstrukcyjne. Zapewniają również wysokie parametry termiczne, akustyczne i antywłamaniowe, a także gwarantują doskonałą funkcjonalności. Ich ogromną wartością jest również ich nowoczesna estetyka.

Wszystkie fasady

Aluprof SR 50N
słupy i rygle o “ostrych” krawędziach tworzących jednolitą kratownicę
możliwość różnych konfiguracji wykonania
System profili
Kategoria produktu
Standard energo
Materiał
Aluminium
zobacz więcej
Aliplast MC FIRE
konstrukcja szkieletowa oparta na pionowych i poziomych kształtownikach
wysoka ochrona przeciwpożarowa
System profili
Kategoria produktu
Standard energo
Materiał
Aluminium
zobacz więcej
Aliplast MC GLASS
bardzo dobre parametry izolacji termicznej
fasady aluminiowe o płaskiej powierzchni zewnętrznej
System profili
Aliplast
Kategoria produktu
Standard energo
Materiał
Aluminium
zobacz więcej
Aliplast MC WALL
szerokość wizualna słup-rygiel: 55mm
nowoczesne ściany osłonowe złożone i proste
System profili
Aliplast
Kategoria produktu
Standard energo
Materiał
Aluminium
zobacz więcej
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Zaufane i solidne fasady aluminiowe 

Stolarkę okienno-drzwiową z profili aluminiowych produkujemy od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wypracowaliśmy pozycję lidera w branży. Ogromną uwagę przykładamy do tego, by nasze produkty były nowoczesne, energooszczędne i trwałe. Nie inaczej jest w przypadku fasad aluminiowych. Naszą produkcję opieramy na najnowszej technologii i profilach renomowanych marek Aliplast i Aluprof. Dbałość o najmniejszy szczegół pozwala na tworzenie ogromnych ścian osłonowych, które zapewniają wyjątkowe doświetlenie, funkcjonalność, parametry i estetykę. Profile aluminiowe wykorzystywane do produkcji fasad są bardzo sztywne i wytrzymałe. Jednocześnie zachowana zostaje ich stosunkowo niska masa. Dzięki tym właściwościom fasady aluminiowe mogą mieć bardzo imponujące rozmiary, a także zróżnicowane formy.

Takie rozwiązanie kojarzone dotychczas z przestrzenią miejską i biurową, wprowadza do wnętrza o wiele więcej światła i nadaje oryginalnego, nowoczesnego charakteru. Ogromną zaletą fasad aluminiowych są ich wyjątkowe parametry termiczne, akustyczne i antywłamaniowe. Wykorzystywane w ich produkcji materiały wpływają bardzo korzystnie na ich izolację termiczną. Niska przenikalność cieplna pozwala znacznie obniżyć koszty ogrzewania. Fasady aluminiowe to również w głównej mierze wyjątkowa estetyka. Rozwiązania wykonane z profili aluminiowych są oryginalne i efektowne. Ich wygląd i właściwości techniczne idealnie wpisują się w oczekiwania nowoczesnego budownictwa. 

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne