Bramy garażowe

Dbamy, by nasze bramy garażowe zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ

Zaufane i solidne bramy garażowe

Stolarką otworową zajmujemy się od ponad 35 lat. W tym czasie wypracowaliśmy pozycję lidera w branży i zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy bramy garażowe. Wśród szerokiej gamy asortymentu posiadamy bramy garażowe segmentowe, rolowane, a także bramy przemysłowe. W ten sposób nasza oferta jest kompletna. Dzięki temu w jednym miejscu klient może zaopatrzyć swój dom we wszystkie elementy stolarki otworowej. 

Garaż to nieodłączny element współczesnego budownictwa. Planując jego zabudowę należy pamiętać o jego funkcjonalności, właściwościach, a także o walorach estetycznych. Te elementy są ściśle związane z wyborem bramy garażowej. Odpowiednio dobrana zapewni użytkownikom funkcjonalność, bezpieczeństwo i ciepło, nie tylko w garażu, ale również w pomieszczeniach przylegających.

Segmentowe bramy garażowe to niezwykle uniwersalne i estetyczne rozwiązania. Ich budowa oparta jest na systemie paneli umieszczonych w prowadnicach. To rozwiązanie pozwala uzyskać bardzo szerokie przejście. Ułatwia ono korzystanie z garażu i aranżację jego wnętrza. Bramy garażowe segmentowe charakteryzują się również doskonałymi parametrami izolacji termicznej. Należy pamiętać o tym, że brama garażowa to jedno z największych elementów stolarki otworowej domu. Warto zadbać o to, by nie stała się ona punktem, w którym tracimy ogromną ilość ciepła. Bramy segmentowe dzięki swoim parametrom termicznym, zatrzymują ciepło. Dzięki temu polepszają energetyczne parametry domu.

Brama garażowa segmentowa zapewnia również wysoką izolację akustyczną. Odcina zewnętrzny hałas od wnętrza garażu. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest również jego odporność na odkształcenia i warunki atmosferyczne. 

Rolowane bramy garażowe to rozwiązania o wysokiej jakości i nowoczesnej estetyce. Rozwiązanie to doskonale spisuje się w miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Pionowe prowadzenie i brak prowadnic pod sufitem, sprawiają, że bramy rolowane nie potrzebują dodatkowej powierzchni, aby prawidłowo funkcjonować. Zarówno pancerz, jak i skrzynka wykonane są z wysokiej jakości materiału, który zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo i funkcjonalność. 

Zarówno bramy segmentowe, jak i rolowane to nowoczesne rozwiązania garażowe. Obydwa rozwiązania posiadają wysoki standard wyposażenia, który umożliwia indywidualizację produktu. Wszystkie nasze bramy dostępne są w szerokiej gamie opcji, sterowań i akcesoriów dodatkowych, a także w szerokiej gamie kolorystycznej. 

ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne