Rozwiązania tarasowe

Dbamy o to, by nasze rozwiązania tarasowe zapewniły Ci bezpieczeństwo, ciepło i spokój na lata.

Systemy tarasowe po materiale

aluminium
pvc

Solidne i bezpieczne rozwiązania tarasowe,
gwarantujące spokój oraz optymalną termoizolację 

Drzwi tarasowe to komfortowe rozwiązanie ułatwiające wyjście na balkon, taras czy bezpośrednio do ogrodu. Wyjątkowe właściwości techniczne pozwalają na tworzenie rozwiązań tarasowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Wykorzystanie odpowiedniej konstrukcji i specjalnych pakietów szybowych zapewnia doskonałe parametry termiczne i akustyczne. Duże przeszklenia w drzwiach tarasowych, zapewniają jeszcze lepsze doświetlenie pomieszczeń. Dzięki temu dom staje się o wiele przytulniejszy.

Komsta zaufane rozwiązania tarasowe 
Rozwiązania tarasowe to bardzo ważny element współczesnej stolarki otworowej. Odpowiednio dobrane, zapewniają wysoką jakość i komfort użytkowania. Ich wyjątkowy design, który dopasowany jest do gustu i potrzeb klienta, nadaje budynkom indywidualny charakter. Jako firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w stolarce otworowej, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze rozwiązania tarasowe z PVC i aluminium spełniały wszystkie wymagania klientów.

Systemy tarasowe

Systemy tarasowe zapewniają wyjątkowe możliwości aranżacyjne. Z powodzeniem stosowane są nie tylko w domach oraz mieszkaniach, ale również w budynkach użytkowych. Ich budowa sprawia, że nie wymagają zbyt dużej ilości miejsca, by móc z nich swobodnie korzystać. Przesuwne skrzydło tarasowe, zarówno wykonane z PVC, jak i aluminium, porusza się w jednej linii z otworem. Dzięki temu rozwiązania przesuwne nie zajmują powierzchni wewnątrz pomieszczenia. 

Głównym założeniem, które przyświeca tworzeniu rozwiązań tarasowych, jest wygoda i funkcjonalność. Decydując się na system PVC lub aluminium, otrzymujemy możliwość uzyskania dużego przejścia, które dodatkowo może być pozbawione progu. To wszystko sprawia, że korzystanie z tarasu czy balkonu, dzięki rozwiązaniom tarasowym staje o wiele łatwiejsze. Jest to istotne zwłaszcza dla osób o ograniczonych możliwościach ruchowych. 

Przykładamy również ogromną wagę do estetyki naszych systemów tarasowych. Nowoczesna budowa profili pozwala na tworzenie drzwi tarasowych o bardzo dużych przeszkleniach. Jednocześnie zmniejszone są wymiary samych profili. Takie rozwiązanie daje ogromne możliwości architektom i projektantom wnętrz. Dbamy o to, by wszystkie nasze rozwiązania tarasowe były wygodne w obsłudze. Odpowiednio przygotowane i zamontowane systemy nie wymagają wysiłku podczas ich użytkowania. Nie ma tutaj znaczenia ich rozmiar, masa czy rodzaj. Rozwiązania tarasowe wyważone są w taki sposób, aby ich obsługa była dziecinnie prosta. 

Decydując się na zakup rozwiązań tarasowych, nasi klienci nie zostają sami. Dokładamy wszelkich starań, by mimo mnogości wytycznych zamówienie stolarki otworowej było proste i przyjemne. Nasi handlowcy i doradcy techniczni z przyjemnością odpowiadają na wszelkie nurtujące naszych klientów pytania. 

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ
ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne