Ogrody zimowe

Zainspiruj się i poczuj więź z naturą 

Ogród zimowy - bądź bliżej natury  

Ogrody zimowe to wyjątkowe wnętrza, idealne dla wielbicieli przyrody. Decydując się na stworzenie ogrodu zimowego, zawieramy umowę z naturą. Od tej chwili staje się ona ważną częścią naszego domu. Wyjątkowa konstrukcja ogrodów zimowych i ich ogromne przeszklone powierzchnie mogą stworzyć niepowtarzalny salon, jadalnię, wewnętrzny ogród lub strefę odpoczynku. Przebywając w komfortowych, pięknych okolicznościach możemy cieszyć oczy zmieniającą się wraz z porami roku przyrodą. Odpowiednio zaplanowany i skonstruowany ogród zimowy to ciepła i funkcjonalna powierzchnię, nadająca budynkowi wyjątkowego charakteru.

Uzyskaj wycenę

Wypełnił brief, a pracownik Komsty odezwie się do Ciebie.
ZOBACZ

Kontakt

Skontaktuj się z naszymi handlowcami.
ZOBACZ

Zaufane i solidne ogrody zimowe

Stolarką aluminiową zajmujemy się od ponad 20 lat. W tym czasie wypracowaliśmy pozycję lidera w branży okienno-drzwiowej i zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Dzięki temu wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i tworzymy rozwiązania spełniające ich oczekiwania. Dlatego w naszej ofercie znajdują się również ogrody zimowe, które wykonujemy z profili aluminiowych. Ogrody zimowe to wyjątkowe konstrukcje. W niepowtarzalny sposób pozwalają zbliżyć się naszym klientom do otaczającej ich dom natury. Ogromne, przeszklone powierzchnie tworzą jasne wnętrza, które umożliwiają obserwowanie zmieniającego się wraz z porami roku, ogrodu. Produkcja każdego z ogrodów zimowych wymaga od nas indywidualnego podejścia. Stworzenie takiej konstrukcji zawsze poprzedzają odpowiedniego przygotowania.

Niejednokrotnie pojawia się potrzeba wykonania indywidualnych projektów i dodatkowych obliczeń konstrukcyjnych. Jednak dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom, że efekt końcowy będzie taki, jak sobie wymarzyli. Dzięki wykorzystaniu profili aluminiowych, zyskujemy ogromne możliwości konstrukcyjne i funkcjonalne. Lekkość komponentów, ich sztywność i trwałość pozwalają na tworzenie wielu rodzajów brył ogrodu zimowego. Jednocześnie wysokie parametry izolacji termicznej sprawiają, że mimo ogromnych przeszkleń, ciepło jest zatrzymywane wewnątrz.

Ogród zimowy to również niesamowita ozdoba budynku. Estetyka profilii aluminiowych, z których tworzymy konstrukcje sprawia, że każde rozwiązanie nadaje budynkowi indywidualnego, oryginalnego charakteru. 

ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Godziny otwarcia salonu:
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: nieczynne